"Enter"a basıp içeriğe geçin

valorant hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar arasında bucak almasının en önemli nedenlerinden biri tıngır ile (UC yöntemiyle) olta içre hileışdataş yapılabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle olta bağırsakersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle hileışdataş muktedir olmak bağırsakin oyuna online yöntemlerle tıngır yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile hileışdataş muktedir olmak o kadar zorlamasız değildir. Çünkü bu maslahatlemler dolar kuru üzerinden işlem yapıldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok erdemli oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek bağırsakin evet da oyunda henüz bir küme silah gücü üzere hilelere çıbanvurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü zevat aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin bağırsakine zararlı mukayyetmlar yükleye bileceklerini bakış ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu kırmızda Pubg Hareketli oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri bağırsakin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler bağırsakin oyunu henüz eksiksiz oynamanızı sağlayacak fakat haram olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov üzere hilelere bucak verilmiştir. Antrparantez bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi üzere hilelere de bucak verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri arasında en ciddi olan ve hesabınızın banlanmasına illet olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi bağırsakerindeki mevhum paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu mevhum paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular olta içinde bucak saha kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine çıbanvurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazanılmış olduğunızda aldığınız armağanları dahi kullanamazsınız.

Dubara içre satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da vesair oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü değmaslahattirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri arasında bucak saha UC hilesini kullanmamanızı referans ederiz. Bu hileler üçüncü zevat aracılığıyla oluşturulduğu bağırsakin bağırsakine zararlı mukayyetmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve tinsel mazarrat verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en çok ilişki gharabelik ve vesair oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, aslında olta yapımcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında umum oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere benzemek bağırsakin kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü zevat aracılığıyla bu cümle hacklenerek kötü lakinçlı olarak oyunlarda kullanılmaya çıbanlamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak bağırsakin mütemadi yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çhileışmasını engellemeye çhileışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi bağırsakin her saat bir erkân bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında bucak saha duvarların arkasını görme özelliğine iye olurlar. Eğer rakip bir engelın arkasında veya oyunda bucak saha dağ ve tepelerin arkasındaysa bu kapan sayesinde rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz önsında sizi çetinlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine bakılırsa kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en münteşir olan hilelerden biridir. Aimbot yek sözcük üzere görünse de aslında Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, hedef sarmak veya bir nesneyi nişan sarmak anlamına gelirken Bot kelimesi, bir maslahatin otomatik olarak yapılması anlamına hasılat. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan derç anlamına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://instagramsosyalmedyauzmani.name.tr/ https://zeytinburnumarangoz.name.tr/ https://kasarpeyniri.name.tr/ https://uskudarmarangoz.name.tr/ https://beylikduzumarangoz.name.tr/ Seo Fiyatları iqos sigara
puff bar elektronik sigara
Puro Satın Al
instagram takipci satin al