"Enter"a basıp içeriğe geçin

Mars’ın Burçlara Etkisi Nedir?

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve özge feza cisimlerinin insanoğlu üzerindeki etkilerini inceleyen bir feza bilim dalıdır. Bu bilim dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce yıldır insanoğluın evetşamlarına cephe veren bir meyanç olmuştur ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çkırmızıışmalarında, çeşitli feza cisimlerinin insanoğluın nefis özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve ayrıca gelecekteki hayatlarına etkileri incelenir. Bunlar çoklukla Burç Yorumları adı şeşnda yapılır.

  • Astrologlar, veladet tarihleri, veladet saatleri ve veladet yerleri üzere zatî bilgileri kullanarak, insanoğluın burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanoğlu üzerindeki etkileri incelenir ve bu bilgiler, veladet haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlarına hayatlarında sevap adımları atmaları karınin tavsiyelerde bulunur ve maksat gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri ortada, gezegenlerin hareketlerini belirten astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini söz gelişi fail ritüel burçları ve veladet haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak arazi kırmızıır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Doğum hariktalrında farklı alanları söz gelişi fail evlerdir.
Kocaoğlann Burçları Kocaoğlann sene içre ne burçta olduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçtan oluşan çecik şeklinde bir feza haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne derece insanoğluın hayatlarına cephe veren bir disiplindir. Bugün üstelik insanoğlu, insanoğluın burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine koca ilişki göstermektedirler. Bununla yanında astrolojinin uygulanması ve kullanımı konusunda mukannen görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri yerine getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, çoklukla veladet haritası yorumlamak, nefis analizi kurmak, aşk ve takanak astrolojisi, kariyer astrolojisi, mali astroloji, esenlik astrolojisi üzere konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin balkonındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında ne meslekte ne derece başarılı olacakları konusunda astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Doğum haritası yorumlamak, astrologların en omurga görevlerinden biridir. Kişinin veladet evveliyatına, saatine ve yerine gereğince hazırlanan veladet haritası, kişinin potansiyellerini ve hayatını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yaptıkları tefsir ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Fakat astrolojinin nasıl bir encam tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği de unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan üzere başarılı astrologlar, astrolojinin sadece bir rehberlik aracı olduğunun altını özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji üzerine henüz aşkın selen sahibi yapmak istiyorsanız, biraşkın terimle karşıtlaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin karınin Astroloji Terminolojisi’ni esrarkeşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve veladet haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi karınin kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan talih grupları olarak görülür. Burçlar, bir veladet evveliyatına gereğince belirlenir ve biraşkın kişiye gereğince nefis ve gelecekteki vakalar üzerine selen verebilir.

  2. Aslan Burcu: çoğu kez 23 Orak ayı – 22 Ağustos tarihleri ortada doğanlar karınin kullanılan bir burçtur. Yaratıcı, cöerkek ve özgüvenli nefis özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Ay Burcu: Doğum haritasında Ay’ın başüstüneğu burçtur. Ay burcu, bir kişinin romanesk yönden nasıl hissettiğine, hassasiyetine ve nefes aldığı üzere evetşama şekline nişan eder.

Burç yorumlaması üzerine çok aşkın selen sahibi yapmak karınin, astroloji terminolojisine aşina yapmak önemlidir.

ıstılah Mazmunı
Doğum haritası Bir kişinin veladet takkadak gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Doğum takkadak yükselen burçtur. Kişinin kendini tabir etme şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi üzerine selen verir.
Natal harita Doğum hatırandaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin balkonındaki vakalar ve nefis özellikleri ile müntesip ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde akım ederken bir özge gezegen veya burçla kesişmesidir. Bu, kişinin balkonındaki etkilere nişan edebilir.
Retrolar Bir gezegenin cepheünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde değişimlere nişan edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak bir zaman çaba gerektirse de, sevap bir şekilde kullanıldığında, nefis analizi, encam tahmini ve henüz dayanıklı çok iş üzerine selen tevdi konusunda nispeten değerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://instagramsosyalmedyauzmani.name.tr/ https://zeytinburnumarangoz.name.tr/ https://kasarpeyniri.name.tr/ https://uskudarmarangoz.name.tr/ https://beylikduzumarangoz.name.tr/ Seo Fiyatları iqos sigara
puff bar elektronik sigara
Puro Satın Al
instagram takipci satin al