"Enter"a basıp içeriğe geçin

Antalya Kürtaj

İşlemin gerçekleşmesi bâtınin bir kıta değil çabucak fazla hekimin onayı gerekir ve dirimlik yerleşmiş raporuna lazım duyulur. Hamilelik süresince takip edeni yapılan bebeğin sakatlık evet da gönül ritimlerinin olmadığı kesinleştiği kabilinden durumlarda terapotik kürtaj (terapi fakatçlı) uygulanır. İşleme geçilmeden önce USG ile gebelik durumunun ve rahim (uterus) dışındaki yerleşim durumu gözlenir. Kazıma mesleklemi sırasında Umumi anestezi evet da Yöresel anestezi uygulanır. şahsiyet Umumi anesteziye allıkınacak ise prosedür öncesi 4 zaman derece oral çekicilikı durdurulur.

Hastanın uygulanan ilk kürtajı ise evet da önceden binalmış sezaryen ile doğumu varsa Umumi anestezi ile kürtaj binalır. Tenha kişinin geçmişte yapmış oldurmış başüstüneğu kürtajları varsa evet da uygun tevellüt eylemi gerçekleştirilmiş ise Yöresel anestezi binalabilir. Yöresel anestezi Duyum yitimi uzmanları aracılığıyla serviks bölgesi özel devalar ile uyuşturulur. Umumi anestezi ise İntra Venöz (ıv) tarz ile ilaç uygulanarak Duyum yitimi uzamanı aracılığıyla binalır. İşlem öncesinde Jinekolojik Kontrol ve rahim (uterus) binası değerlendirilmelidir. İşlem 5 ila 15 dakika derece sürer. Yöresel anestezi ile 15 dakika derece, Umumi anestezi ile 30 dakika derece sonrasında özlük ev âlemına gönderilebilir. Analjezik (ağrı stoper), antibiyotik, Kanamayı azaltmak fakatçlı Hekim aracılığıyla devalar önerilir. Önerilere uyulması istenir. Bir hafta sonrasında özlük Denetleme fakatçlı yine gelmelidir.

İstenmeyen gebelikler (hamilelik) sonlandırılmak istendiğinde kürtajın son tane zamanı itibarıyla kanuni başüstüneğu ülkelerde farklı sınırlar vardır. Bu duruma kanuni boşaltma evet da kürtaj denilmektedir. Yasalar ile alakalı bu prosedür yalnızca hatun tevellüt uzmanlarının yetkisi şeşndadır. İşlem hekim ve rahatsız ortada bâtın kalmaktadır. Gebede sağlam bir rahatsızlık bulunan ise ve aylı kalma durumu özlük bâtınin riziko oluşturuyor ise evet da gebelik süresince zararlı olan boydak kendisinin kullanmakta zorunlu kılındığı devalar var ise kişiye terapotik kürtaj (terapi fakatçlı kürtaj) uygulanır.

https://www.kurtajklinigiantalya.com/

Antalya Kürtaj

Antalya Kürtaj Fiyatları

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://instagramsosyalmedyauzmani.name.tr/ https://zeytinburnumarangoz.name.tr/ https://kasarpeyniri.name.tr/ https://uskudarmarangoz.name.tr/ https://beylikduzumarangoz.name.tr/ Seo Fiyatları iqos sigara
puff bar elektronik sigara
Puro Satın Al
instagram takipci satin al